6. affiliate čtvrtek

Když jsem se dozvěděl, že salonek, ve kterém se konalo minulé setkání je již zabraný, tak jsem se trošku vylekal. Salonek je totiž luxusní a jídlo v tamní restauraci výborné. Bál jsem se, že změna místa týden před konáním spoustu lidí odradí a z 50 přihlášených jich přijde třeba jen 30, či méně. O to větší bylo mé překvapení, když do náhradního salonku pro 50 lidí přišlo lidí více než 60! WOW! To jsem opravdu nečekal.

Setkání začalo přednáškou od Ivana Doubka o možnostech zahraniční (nejen) affiliate spolupráce. Na Ivana šla velká lavina dotazů, protože si účastníci žádali vysvětlení a více informací, jak by tuto možnost mohli využít.

Po přednášce následoval klasický prostor pro představení novinek, co kdo za poslední měsíc spustil, či koho hledá. Toto je již standardní součást Affiliate čtvrtků a je velmi kladně hodnocená.

Poté následovala má otázka, kam dále Affiliate čtvrtky směrovat, zda jej směřovat více do setkávání, kdy se může setkat kdo chce s kým chce, ale pokud bychom udrželi současné tempo růstu, tak bychom potřebovali prostory pro cca 100 lidí. Nevýhoda, která je v této variantě je, že není prostor se pobavit s každým a většina lidí se vzájemně nezná.

Druhou variantou je vybírat určitý drobný poplatek za vstup. Toto bude mít za cíl jedinou věc a to, aby na affiliate čtvrtek přišli pouze ti, kdo mají zájem o affiliate opravdu hovořit a zlepšovat se.

Naopak aby tam nepřišli ti, co přišli jen na pivo, ale nemají žádný zájem komunitě přispět. Uvidíme jak se do příště rozhodnu, pobavím se s několika pravidelnými účastníky a dám vědět.

Ze strany účastníků vzešel požadavek na nějaký web, či místo, kde by mohli představit sebe a své projekty a napsat tam, koho, či co hledají a co nabízí.

Napsali o 6. Affiliate čtvrtku:

3 komentáře u „6. affiliate čtvrtek“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *