5. affiliate čtvrtek

S železnou pravidelností, hned další den poté co jsme slyšeli sirény, se konal také Affiliate čtvrtek. Jaký byl? Větší, hezčí, lepší.

Sešli jsme se 6.2. v salonku restaurace Zubajda. Tomášovi děkuji za velmi vhodně vybrané prostory. Salonek je krásný, jídlo výborné a po celou dobu nám byli k dispozici dva číšníci. Sešlo se nás lehce přes 40, což je nárůst o 50 % oproti minulému měsíci! Opět jsem potkal nové tváře a zajímavé lidi.

Na minulém sétkání jsem dostal podnět zařadit do programu také nějakou přednášku a informace, aby účastníci nešli pouze „na pivo“, ale aby si také odnesli něco do svého podnikání a posunuli se dále. Celkem v anketách padlo několik témat a tak jsem je raději zopakoval a nechal hlasovat o tom, co bude nejvhodnější.

Zvítězila témata „začínáme s affiliate marketingem“ a „jak své podnikání znásobit a posunout na novou úroveň„. K prvnímu tématu jsem si přizval na pomoc Františka Szabo a Petra Balouna. Jsem praktik, nemáme rád strohé teorie, proto jsme se ptali začátečníků, do jaké oblasti se chtěj pustit, proč, jak na to jít a dali jim (věřím) spoustu užitečných rad a tipů. Druhé téma jsem si vzal na starosti já a doplňoval mě můj kolega z Firmy 2.0 Jirka Svoboda. Původně jsem chtěl dát pouze pár rad a tipů, ale můj proslov se protáhl na cca 2 hodiny. Omlouvám se všem, kterým se to zdálo moc dlouhé. I při této délce jsem řekl ani ne polovinu těch nejzákladnějších věcí jak naškálovat a znásobit své podnikání, svůj affiliate web a zlepšit tak svůj život.

Protože všichni kdo se účastní Affiliate čtvrtku jsou lidé okolo affiliate marketingu a jsme jedna komunita, tak jsem dal také prostor, aby ti co něco spustili, či někoho hledají, měli prostor to říci ostatním a následně se o tom pobavit a vzájemně si pomoci. Vznikly tak opět nové partnerství a nové spolupráce.

Příští čtvrtek bude na stejném místě 6.3., takže již dnes si toto datum můžete poznačit do kalendáře. Pokud máte námět na přednášku, nebo budete chtít sami vystoupit, tak mě to velmi potěší a dejte mi vědět na info@mariorozensky.cz a já vám dám prostor pro vaši prezentaci. Sám se velmi rád přiučím něčemu novému.

Články jinde:
Affilák
Michal Hardyn

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *